Strona główna > Zasady korzystania z poradnika

Zasady korzystania z poradnika

WSTĘP

 

Drodzy czytelnicy! Pragniemy oddać Wam ten oto poradnik – centrum wiedzy harcerskiej. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno czasem znaleźć informacje na interesujący Nas temat. Wychodzimy temu problemowi na przeciw, chcąc Wam pomóc „zbieramy” informacje, uzupełniamy je oraz zamieszczamy w jednym miejscu - Harcbook’u - tak, by nie tracić czasu na przeszukiwanie całego internetu. 

 

Na stronie tej znajdziecie informacje uporządkowane i pogrupowane, aby ułatwić Wam znalezienie odpowiedniego artykułu. Nasi redaktorzy/autorzy dokłądają wszelkich starań, by odnajdywać w internecie jak najwięcej informacji, a nastepnie przedstawiać je w przyjaznej w odbiorze formie. Tego czego nie znajdą, a co również jest ważne, opisują własnoręcznie opierając swoje teksty o wiadomości zaczerpnięte z innych rzetelnych źródeł.

 

PRAWA AUTORSKIE

 

Część tekstów pochodzi z innych źródeł (portali internetowych, publikacji prasowych) i jest właśnością autora / portalu z którego pochodzi. Teksty te są opatrzone informacjami o autorze oraz posiadają odnośnik do materiału źródłowego. Informujemy iż nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w wyżej wymienionych artykułach. W przypadku zauważenia jakiegokolwiek błędu prosimy o kontakt bezpośrednio z autorem (informacje jak się z nim skontaktować powinny znajdować się na stronie z materiałem źródłowym). 

 

Jeśli jakikolwiek artykuł narusza prawa autorskie ze względu na brak informacji o autorze lub są one nieprawidłowe prosimy przyjąć nasze przeprosiny gdyż nie zawsze sami byliśmy w stanie taką informację znaleźć. Jednocześnie prosimy o niezwłoczny kontakt z Nami w celu wprowadzenia zmian/poprawek. Informujemy również iż część w/w artykułów została wzbogacona o zdjęcia/grafiki przez Naszych redaktorów w celu lepszego zrozumienia tekstu.
Duża część artykułów pochodzi jednakże od Naszych autorów i stanowi wyłączną własność portalu Harcbook oraz autora. Publikowanie na łamach innych stron, powielanie i rozpowszechnianie całości lub częśći jest dozwolone jedynie w przypadku zachowania jego oryginalnej formy oraz informacji o autorze i portalu z którego pochodzi – wraz z odnośnikiem prowadzącym do materiału źródłowego.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 

Informacje oraz porady w niniejszym poradniku mają jedynie harakter informacyjno-zapoznawczy. Wszystkie informacje (stanowiące własność Harcbook’a) zostały sprawdzone w kilku źródłach tak by mieć pewność że nie wprowadzają w błąd czytelnika lecz nie zwalnia go to z zachowania odpowiedzielaności za bezpieczeństwo siebie i innych. Jednocześnie informujemy, iż kożystając z poradnika czytelnik jest zobowiązany we własnym zakresie upewnić się że jego działania nie wchodzą w konfikt z prawem, procedurami organizaji do której należy oraz nie naruszają żadnych zasad moralnych ani czyjejś własności. Informujemy przy tym, że nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie szkody wynikłe z użytkowania poradnika.


ROZWÓJ PORADNIKA

 

W przypadku braku jakiegokolwiek tekstu / zagadnienia napisz Nam o tym a nasi Redaktorzy na pewno go zamieszczą. Pomóż Nam rozwinąć skrzydła!!! Jeśli dysponujesz jakimś tekstem lub masz uwagi, którymi chciałbyś się nim z podzielić - skontaktuj się z Nami.